Laikraksts "Staburags"

Adrese: Lāčplēša ielā 4, Aizkraukle, LV-5101
E-pasts: online@staburags.lv

Redakcija
Agita Grīnvalde-Iruka
Laikraksta "Staburags" galvenā redaktore 65 122 077
26 544 160
agita@staburags.lv
Jānis Bērziņš Direktors 65 122 077
29 407 894
janis@staburags.lv
Ināra Sudare Lapu redaktore, galv. red. vietn. 65 122 077
29 759 960
inara@staburags.lv
Guna Mikasenoka
Portāla redaktore, galv. red. vietn. 65 122 077
26 498 710
guna@staburags.lv
Irēna Nagle Datormaketētāja 65 122 077
29 424 616
irena.n@staburags.lv
Evita Apiņa Reportiere 65 122 077
29 424 616
evita@staburags.lv
Imants Kaziļuns Reportieris 65 122 077
29 424 616
imants@staburags.lv
Ginta Grincēviča
Reportiere
29 424 616 ginta@staburags.lv
Līga Patmalniece Reportiere 65 122 077
29 424 616
liga@staburags.lv
Sandra Pumpure Reportiere 65 122 077
29 424 616
sandra@staburags.lv
Silvija Karpoviča Reklāmas nodaļas vadītāja 65 122 077
29 150 272
silvija.k@staburags.lv
Solveiga Ivanova Pārdošanas nodaļas vadītāja 65 122 077
29 150 272
solveiga@staburags.lv
Karīna Žiško Administratore 65 122 077
29 424 616
aka@staburags.lv