Eiropas mēroga programma 31

Pašvaldības vēlēšanām Pļaviņu novadā savu sarakstu iesniegusi arī Latvijas sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP). Sarakstā ir 15t kandidātu, tā līdere ir SIA “RNS — D” vadītāja Santa Zālīte. 

Sarakstā ir arī SIA “Būvserviss AR” valdes priekšsēdētājs Jānis Kaplers, SIA “Pato 1” valdes loceklis Ivans Kononovs, Sēlijas virsmežniecības Pļaviņu mežniecības mežsargs Gundars Zeipe, SIA "Rifs" pārdevēja Gunta Bušmane, SIA “Pļaviņu komunālie pakalpojumi” dzīvojamo māju apsaimniekošanas speciālists Modris Vītols, Aizkraukles rajona sporta skolas treneris Sandris Stūris, SIA "Mikors" meistars Ilmārs Blūms, pensionārs Laimonis Siliņš, SIA “ECU Ķegums” grāmatvede Marija Pole, valsts akciju sabiedrības "Latvijas dzelzceļš" ceļu meistars — brigadieris Andis Andersons, SIA “AT lines” grāmatvedis Jānis Svikliņš, SIA  “Bezdelīgas 1” pavārs Mareks Vītols, SIA “Latvijas ekspresis” apsargs Valerijs Rudakovs un  sabiedrības “A.A.@būvkompānija” kvalitātes vadības sistēmas vadītājs Helmuts Banders. Priekšvēlēšanu programmā deputātu kandidāti apgalvo, ka Latvijas sociāldemokrātiskā strādnieku partija sadarbībā ar citām Eiropas Savienības (ES) sociāldemokrātiskajām partijām ir izstrādājusi vienotu, savstarpēji saistošu Eiropas līmeņa programmu, kuras prioritāte ir cilvēks. Partija uzsver, ka ir vienīgā, kam ir šāda Eiropas mēroga programma, kas nodrošina rezultātus arī pēc vēlēšanām. Izvirzītais mērķis ir nodrošināt katrai Pļaviņu novada ģimenei labklājību un drošību.   Zemnieku saimniecībām un uzņēmējiem sola palīdzēt pārvarēt ekonomiskās krīzes radītās sekas, nodrošināt vienlīdzīgas iespējas iegūt izglītību visiem, rast iespēju dibināt Pļaviņu novada sporta skolu, uzlabot pašvaldības ceļu apsaimniekošanu, nodrošināt  sadarbību ar arodbiedrībām. 
— Kādi ir trīs iemesli, kāpēc jābalso par šo sarakstu? 
Santa Zālīte, LSDSP saraksta līdere:— Mūsu partijas darbības pamatprincipi — godīgums, profesionalitāte, atklātība. Mūsu mērķis ir nodrošināt vienlīdzīgu attieksmi pret iedzīvotājiem, godīgu pārvaldi topošajā novadā. Prioritātes ir saimnieciskās attīstības veicināšana, un rūpes par iedzīvotājiem. LSDSP ir vienīgā partija, kas  konsekventi un vienmēr  ir iestājusies par darba cilvēka tiesībām, vienīgā partija Eiropā un arī Latvijā, kurai ir izstrādāta ilgtermiņa programma savu mērķu realizēšanai, kā arī plāns ar godprātīgu darbu veidot demokrātisku, ekonomiski attīstītu Pļaviņu novadu, kurā galvenais uzdevums cilvēka cienīgas dzīves kvalitātes nodrošināšana katram.

Komentāri 31

ssoferiits

Vai tad RNSD jau noveda liidz bankrotam?Peec Klintaines spriezzot taa vareetu buut.

pirms 7 gadiem, 2009.05.18 18:42

Klintaine

Santa Zālīte,-godīgums, profesionalitāte,ha ha ha

pirms 7 gadiem, 2009.05.18 19:23

Pārdomas

Skolu viennozīgi ir jāsaglabā, jo bērniem ap 40km braucienā grūti būs, ja ņem Vietalvu teiksim. Tik jautājums, vai tā skola atbilst profesionālajam līmenim? Ak, pareiz, skolotāju bezdarbnieku pa pilnam. Konkurentiem ar kaut kas saistīts ar skolas saglabāšanu bij, bet tas saraksts man nu tā...

pirms 7 gadiem, 2009.05.18 19:32

barbija

Eiropas mēroga programma mūsu Pļaviņam!!! Apetīte dāmītei laba, bet Kaplers arī grib njam- njam... Nesadalīs savā starpā Pļaviņu pirāgu.... Vaņa Kononovs kadreiz bija gudrs večuks, bet tagad? Tadā kompanijā droši vien palicis par haizivi... vai otrādi par ēsmu! Vaņa sargies, apedīs!

pirms 7 gadiem, 2009.05.18 21:07

Pļaviņas

Kononovs ir parādījis savu ES! Jo redz, kur pārkāpumi un netaisas atbalstīt šo pašguvēju mantisko labklājību! Tur nav šaubu!

pirms 7 gadiem, 2009.05.18 21:21

.,.,

Ja Zālīte ar savu uzpūtību arī turpmāk ies tautā...! Njā... tautai gan tas varētu nepatikt...

pirms 7 gadiem, 2009.05.19 20:25

Pļaviņietis

Lai, ko te murgo, bet Tava sakoptība ar daudz ko izsaka! Nav kā tā pelēce, kas, pat par zobiem nespēj rūpēties, kur nu vēl.

pirms 7 gadiem, 2009.05.19 23:33

kreimene

pļaviņieti nesapratu,par kuriem zobiem iet runa????

pirms 7 gadiem, 2009.05.20 16:41

kolumbos

droši vien gaismas tilta solītājai, kurai tad vēl?

pirms 7 gadiem, 2009.05.20 16:47

ssoferiits

Ko satraucaties par Liivaanu blondiini.Peec norunas sleegtaa partijas sedee vinnai tika dots noraadiijums ,ieveelessanas gadiijumaa/kas gan maz ticams/,atkaapties par labu KNAAB zinnotaajam kaplloram.

pirms 7 gadiem, 2009.05.20 18:58

Pārdomas

Eiropas mēroga programma mūsu Pļaviņam!!! Apetīte dāmītei laba, bet Kaplers arī grib njam- njam... Nesadalīs savā starpā Pļaviņu pirāgu.... Vaņa Kononovs kadreiz bija gudrs večuks, bet tagad? Tadā kompanijā droši vien palicis par haizivi... vai otrādi par ēsmu! Vaņa sargies, apedīs!

pirms 7 gadiem, 2009.05.23 14:41

Anemone

Šis saraksts man neievieš uzticību.brrrrr negribu...

pirms 7 gadiem, 2009.05.23 18:22

bet par mammu Žildi gan, tik tāpēc šmulenes te raksta visādas rupjības! Tās ir divas personas, kas nevēlas, lai mammuks zaudē darbu, kur nu vēl sēdēt cietumā(labākajā gadijumā)

pirms 7 gadiem, 2009.05.23 19:29

fakts

Redziet, kur viss slēpjas! Viena pilnīgi noteiki ir ž. tuvi tuvā radiniece, bet otra vai otra ž, vai draudzene kuras vārdu varu publiskot!
Bet par mammu Žildi gan, tik tāpēc šmulenes te raksta visādas rupjības! Tās ir divas personas, kas nevēlas, lai mammuks zaudē darbu, kur nu vēl sēdēt cietumā(labākajā gadijumā)

pirms 7 gadiem, 2009.05.23 19:43

ANEMONEI. Es domāju, ka šis saraksts ir viens no labākajiem, bet par tavu brrr, laikam esi iejaukta kaut kādās nelikumībās. Man nav par ko baidīties un man vienalga kura partija. Vienīgi vēlētos, lai no visiem sarakstiem tiek tie labākie, jo visos ir pa pāris cilvēkiem, kuri ir tā vērti.

pirms 7 gadiem, 2009.05.24 16:59

Gribējās, ha- ha,atkal jau taisnojas,tak atslābstiet neviens jau nesaka ,ka par Jums te balsot sataisījies, atradušies slavenības

pirms 7 gadiem, 2009.05.24 20:15

Pļaviņiete

Es ar nebalsošu.Ar Modri labāk nesadarboties,slikta atmiņa un uzpērkams.

pirms 7 gadiem, 2009.05.25 16:42

Novadu ziņas